نقد و بررسی خودکار بیک 1.6 اصل بیک مکزیک

مدیر سایت /


. روان و با کیفیت

. بدون پخش جوهر

. نرم و مناسب خوشنویسی با خودکار

. محصول مکزیک

. تنوع رنگ

. مناسب جهت ضخامت نویسی

. با قطر 1.6 میلی متر

 

نقد و بررسی محصول:

خودکار بیک 1.6 اصل ده رنگ مکزیک که ساخت شرکت بیک آلمان می باشد، داری ضخامت نسبتا زیادی است که همین امر موجب شده است که هنرجویان و استادان خوشنویسی با خودکار از این خودکار استفاده بیشتر کنند. این نوع خودکار در یک پک شامل ده عدد خودکار با رنگ های مختلف در فروشگاه هنرهای خودکار به فروش می رسد. رنگ های این خودکار شامل رنگ: مشکی، قرمز، آبی، سیز، سبزآبی، بنفش، صورتی، سبز کم رنگ، زرد و نارنجی است. ضخامت نوشتاری این خودکار 1.6 میلی متر است که بیشترین ضخامت را در تمام خودکار ها دارد. هم چنین این خودکار بیشترین ضخامت را در خودکارهای مارک بیک دارد. ضخامت زیاد این خودکار بر خلاف نوع فرانسوی آن، به هیچ وجه از کیفیت آن کم نشده است چرا که این خودکار به دلیل کیفیت جوهر مناسب هیچ گونه جوهری پس نمی دهد و به همین خاطر از لحاظ قیمت با بقیه خودکارهای بیک متفاوت است.

خودکار بیک اصل ده رنگ روان بوده و کیفیت جوهر آن بسیار خوب است. بدنه ی شیشه ای این خودکار، مشاهده میزان جوهر آن را آسان می کند و به راحتی میزان جوهر را میتوانید مشاهده کنید. خودکار بیک اصل ده رنگ دارای یک لوله ی نسبتا پر از جوهر است که از محفظه ی شیشه ای بیرون می آید. سر این خودکار نیز از محفظه ی آن جدا می شود. البته باید حواسمان باشد که سر این خودکار را پشت این خودکار بگذاریم تا وقت زیادی را برای پیدا کردن آن هدر ندهیم.

کسانی که از قط شدن جوهر خودکارهایشان اذیت شده اند، و میخواهند با خودکاری که ضخامت آن نسبتا خوب و بدون قطعی جوهر باشد و هم چنین خوشنویسی با خودکار را به صورت حرفه ای دنبال می کنند، این خودکار را پیشنهاد میکنیم.

امیدواریم با خرید این محصول راحتی در نوشتن را به خود هدیه بدهید.

 

نقاط قوت:

جوهر روان و راحت

کیفیت بالای جوهر

طراحی بسیار خوب

تنوع رنگ

عدم پس دادن جوهر

 

نقاط ضعف:

ندارد

 

نقد و بررسی هنرهای خودکار