هنرهای خودکار یکی از رسانه های بر خط می باشد که در راستای آموزش خوشنویسی با خودکار قدم در راه هنر گذاشته است.

در این سایت آموزشی با ارائه نمونه خط استاد و هنرجوها، فیلم ها و سرمشق های دروس، جزوه، کلاس مجازی و هم چنین امکان خرید لوازم خوشنویسی با خودکار و قلم نی، برای کسانی که به هر دلیلی امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، آماده ی ارائه خدمات به هنرجویان است.

سایت خوشنویسی هنرهای خودکار به صورت تخصصی بر روی هنر خوشنویسی با خودکار تمرکز دارد و آموزش های مجازی خود را در اختیار هنرجویان قرار می دهد.

هنرهای خودکار در 2 بخش اصلی عرضه کالا و خدمات به صورت اینترنتی فعالیت می کند. بخش خرید کالا که لوازم خوشنویسی می باشد و بخش ارائه خدمات شامل فیلم ها و سرمشق های دروس خوشنویسی با خودکار، جزوه خوشنوسی و خوش خطی با خودکار و ثبت نام کلاس مجازی می باشد که پس پرداخت وجه در قسمت سفارش، مشاهده جزئیات، می توانید فایل خریداری را دانلود کنید.

سایت خوشنویسی هنرهای خودکار شامل بخش های مختلفی است که به شرح آن ها می پردازیم:

اولین بخش سایت به کلاس از راه دور (مجازی) معروف است که با پرداخت هزینه کلاس مجازی، همه ی موارد از جمله سرمشق ها، فیلم ها و جزوه ی دوره برای شما در تلگرام فرستاده می شود و درس به درس با شما همراه می شویم و ایراد های شما در هر درس گرفته می شود.

دومین بخش شامل دانلود فیلم ها، سرمشق ها و جزوه است که شما هنرجویان عزیز می توانید در این بخش درس ها را به هزینه ای کم دانلود کنید و با استفاده از سرمشق هر درس و خرید جزوه آموزشی دوره مقدماتی، به راحتی تمرین کنید و خوش خط شوید. با این تفاوت که در این بخش ایرادهای شما گرفته نمی شود و تفاوت آن با کلاس مجازی همین است.

در بخش سوم می توانید نمونه خطوط استاد و هنرجویان را مشاهده کنید.

و بخش چهارم برای عزیزانی طراحی شده است که بخواهند لوازم خوشنویسی با خودکار و قلم نی، کتاب و تمام مواردی که از آن به عنوان لوازم آموزشی استفاده می شوند، خریداری کنند. پس از ثبت سفارش خود می توانید آن را تحویل بگیرید.

ضمنا برای کلاس های حضوری در تهران و شهرستان ها (در حال حاضر شهرهای یزد و کازرون) می توانید توضیحات را در بخش مخصوص مطالعه فرمایید و برای اطلاعات بیشتر با شماره 09022220018 تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم این سایت بتواند با نظرات و پیشنهاد شما روز به روز خدمات بهتری ارائه دهد و آموزش خود را تکمیل و جامع تر کند.